Nie masz jeszcze pomysłu na wakacje? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ośrodka wypoczynkowego Iguana w Jarosławcu oferującego wynajem komfortowych domków letniskowych.

Domki letniskowe w Jarosławcu

Ośrodek wypoczynkowy Iguana oferuje domki letniskowe na wynajem w jednej z piękniejszych miejscowości wypoczynkowych nad morzem Bałtyckim. Każdy z oferowanych domków posiada dwie sypialnie na piętrze, salon, łazienkę i w pełni wyposażony aneks kuchenny na parterze. Domki przeznaczone są dla maksymalnie 6 osób.

Domki letniksowe jarosławiec

fot. Domki letniskowe Jarosławiec – www.domki-jaroslawiec.pl

Jarosławiec

Jarosławiec jest niewielką miejscowością nad Bałtykiem, około 20 km na zachód od Darłowa w województwie zachodniopomorskim. Na stałe miejscowość zamieszkuje zaledwie 350 mieszkańców, jednak latem ta niewielka miejscowość zmienia się w tętniący życiem nadmorski kurort. W miejscowości zachowało się do dzisiaj kilka dziewiętnastowiecznych chat, a wizytówką miejscowości jest słynna latarnia morska. Latem w Jarosławcu odbywa się wiele imprez o charakterze kulturalnym i rekreacyjnym.

Ofertę ośrodka Iguana oferującego domki letniskowe oraz wszelkie informacje na temat rezerwacji, galerię zdjęć i oferty last minute znajdziecie TUTAJ.