Organizacja tak dużego przedsięwzięcia, jakim jest ślub i wesele to nie lada wyzwanie. Co zrobić, aby uniknąć niepotrzebnego stresu, a przy tym zaoszczędzić czas i pieniądze? Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonalistom, którzy zadbają o każdy szczegół i sprawią, że Wasz ślub i wesele staną się niezapomnianym wydarzeniem dla Was i wszystkich zaproszonych gości.

 

sala

Firma “Ceremonia” Profesjonalna Obsługa Wesel zajmuje się kompleksowym przygotowaniem ślubu i wesela. Powierzając nam przygotowania do swojego ślubu i wesela macie pewność, że wszystko przebiegnie sprawnie, a cała uroczystość będzie pięknym i niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników.

Nasi konsultanci ślubni przygotują dla Was harmonogram ślubu i wesela w najdrobniejszych szczegółach i z pietyzmem zadbają o ich sprawny przebieg, tak aby ślub i wesele były wspaniałym i niepowtarzalnym wydarzeniem dla Młodej Pary i wszystkich zaproszonych gości.

Jako auta do ślubu proponujemy trzy piękne samochody marki Jaguar:auto2

  • Jaguar XJ6
  • Daimler V8
  • Jaguar XJS cabrio

Naszym klientom zapewniamy profesjonalne usługi fotograficzne, florystyczne (dekoracje sal weselnych, kościołów, samochodów), oprawę muzyczną wesela, alkohole okazjonalne, torty weselne, możliwość skorzystania z baru mobilnego z obsługą profesjonalnego barmana, wynajęcia stołu wiejskiego oraz fontanny auto1czekoladowej.

Więcej o naszych usługach przeczytacie na naszej stronie internetowej:
www.ceremoniaweselna.pl. Zapraszamy!

Kontakt:”Ceremonia” Profesjonalna Obsługa Wesel Andrzej Radzymiński
ul. Młynarska 10, 13-100 Nidzica
Tel: 692 986 962
E-mail: ceremonia.biuro@onet.pl