Wakacje 2017 coraz bliżej. Jeśli wciąż nie masz planów zachęcamy do spędzania urlopu na mazurskich jeziorach. Czarter jachtów Mazury to jest to!

Na słowa czarter jachtów – pierwszym skojarzeniem dla wielu osób jest coś ekskluzywnego i niedostępnego dla przeciętnego zjadacza chleba. Jednak jest to w pewnym sensie skojarzenie błędne. Bo choć sam czarter jachtu rzeczywiście ma w sobie coś nieco wyjątkowego i luksusowego, to jednak obecnie dostępność czarteru – zwłaszcza czarteru jachtów na Mazurach – jest stosunkowo duża, choćby ze względu na dużą ilość firm czarterowych (w samym Giżycku znajdziemy co najmniej kilkadziesiąt firm czarterowych) i ceny czarteru, który ze względu na silną konkurencję na rynku nie są wygórowane. Jeśli dodamy do tego fakt, że do żeglarskiej przygody na Mazurach nie jest wymagane posiadanie patentu sternika (bo, po pierwsze jacht można wyczarterować wraz z doświadczonym sternikiem, a umiejący sterować jachtem po zmianie prawa do sterowania większością dostępnych na Mazurach jachtów nie muszą posiadać patentu sternika) – okazuje się, że wakacyjny czarter jachtów jest naprawdę na wyciągnięcie ręki niemal dla każdego.

Wszystkich, którzy chcą przeżyć prawdziwą przygodę na Mazurach zachęcamy do zapoznaniem się z ofertami firm czarterowych na Mazurach. Więcej informacji, w tym opis jachtów oraz cennik, warunki czarteru itp., można znaleźć chociażby [tutaj]