Mławianka Mława uległa w sobotę w meczu rozgrywanym w ramach rozgrywek czwartej ligi MKS Przasnysz 0:1. Jedyną bramkę zdobył już w 6 minucie meczu z rzutu karnego Krzysztof Butryn.

Po tej porażce Mławianka Mława zajmuje piąte miejsce w tabeli, tracąc do wicelidera – MKS Przasnysz – siedem punktów. Liderem jest Huragan Wołomin, który wygrywając w sobotę w Gąbinie z Błękitnymi 2:1 praktycznie zapewnił sobie awans do trzeciej ligi.

W innych meczach kolejki Wkra Żuromin pokonała Bug Wyszków 2:1, KS Łomianki Wisłę II Płock 3:0, Nadnarwianka Pułtusk Bzurę Sochaczew 2:1, Ostrovia Ostrów Mazowiecka uległa 1:4 Błękitnym Raciąż, Kasztelan Sierpc przegrał z Narwią Ostrołęka 0:2, a Mazur Gostynin zremisował z Czarnymi Węgrów 2:2.

To był dobry weekend dla drużyn z powiatu mławskiego w rozgrywkach ligi okręgowej. Zwycięstwo odniosła Korona Szydłowo, która pokonała u siebie Borutę Kuczbork 2:0. Zawodnicy Korony tym samym przedłużyli swoje nadzieje na awans do czwartej ligi. Zajmują obecnie trzecie miejsce ze stratą ośmiu punktów do Korony Ostrołęka i sześciu do MKS Ciechanów, mając odpowiednio o dwa i jeden mecz rozegrany mniej od rywali.

Niespodziankę swoim sympatykom sprawili piłkarze Wieczfnianki Wieczfnia Kościelna, którzy wygrali na swoim boisku z liderem – Koroną Ostrołęka 1:0. Natomiast GKS Strzegowo zremisował u siebie z Mazowszem Jednorożec 2:2. W tabeli Korona Szydłowo zajmuje trzecie miejsce, natomiast Wieczfnianka i GKS Szydłowo zajmują odpowiednio przedostatnie i ostatnie miejsce. Nasze drużyny mają do rozegrania jeszcze po 6 spotkań.