Zachęcamy do skorzystania z bardzo atrakcyjnej oferty firmowych stron internetowych w firmie Lidernet. Do końca wakacji obowiązuje cena promocyjna a koszt całkowity standardowej firmowej strony internetowej to jedynie 300 zł.

Taka standardowa strona internetowa posiada nie tylko efektowny i profesjonalny wygląd, ale zawiera wszystko, co strona internetowa małej / średniej firmy powinna zawierać. A więc:

  • informacje o firmie
  • informacje o produktach i usługach
  • galerię zdjęć i multimediów
  • dane kontaktowe
  • mapkę dojazdu do firmy
  • linki do serwisów społecznościowych, itp.

Na terenie Mławy i Olsztyna istnieje również możliwość wykonania przez nas zdjęć na stronę internetową w Twojej firmie.

Oprócz samego wykonania strony internetowej zachęcamy do skorzystania z oferty pozycjonowania Twojej witryny w wyszukiwarce. Zadbamy o to aby Twoja strona zajmowała wysokie miejsca w wyszukiwarce Google przy wyszukiwaniu kluczowych dla zyskowności Twojej firmy fraz wyszukiwania. W naszej firmie otrzymasz gwarancję niskiej ceny oraz tego, że w przypadku nieosiągnięcia dla danej frazy wyszukiwania pierwszej strony w Google – kolejny miesiąc (miesiące) aż do czasu osiągnięcia Google Top 10 pozycjonowanie dla tej frazy jest bezpłatne.

Strony internetowe pozycjonujemy tylko w sposób zgodny z zasadami Google. Gwarantuje to Twojej stronie bezpieczeństwo (brak ryzyka, że strona zostanie wyrzucona z wyszukiwarki).

Posiadanie firmowej strony internetowej to w dzisiejszych czasach konieczność, ale i szansa na zdecydowane zwiększenie zysków firmy relatywnie małym kosztem. Przy naprawdę niskich kosztach utrzymania witryny (koszt rocznego utrzymania strony dla większości firm to zaledwie ok. 50-100 zł) profesjonalnie wykonana i zarządzana “z głową” strona internetowa może przynieść olbrzymie korzyści, przyczyniając się nie tylko do stworzenia i ugruntowania dobrego wizerunku firmy, ale również wpłynąć na konkretne działania potencjalnych klientów, powodując decyzje o zakupie produktu lub usługi.

 Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszej firmy:

Lidernet – tanie strony internetowe

i do zapoznania się ze szczegółami prawdopodobnie najkorzystniejszej w Polsce oferty stron internetowych dla firm.

Wejdź na naszą stronę <tutaj> lub skontaktuj się od razu: Tel. 795-675-988, E-mail: biuro@lidernet.waw.pl

Jeśli nie masz pomysłu na to, w jaki sposób strona internetowa może zwiększyć zyski Twojej firmy zachęcamy do bezpłatnej i niezobowiązującej konsultacji. Po prostu zadzwoń pod numer 795-675-988 lub napisz: p.jablonski@lidernet.waw.pl

 

 

KONTAKT
Lidernet Ilona Zaleska
TEL. 795-675-988, 795-675-966
E-mail: biuro@lidernet.waw.pl

 
tanie strony internetowe i pozycjonowanie