Kominek

Kominki z płaszczem wodnym: kominek może być głównym źródłem ciepła w domu!

Kominki to jeden z tych elementów, który dodaje domowi dodatkowego klimatu, pewnej wartości dodanej. Ale wbrew pozorom, ten klimat stwarzany przez kominek to nie jest największa zaleta kominków.

Mimo, że kominki od lat są bardzo popularne w polskich domach, to wciąż niewiele osób wie, że kominek może być źródłem ogrzewania nie tylko pomieszczenia (np. salonu), w którym się znajduje, ale może stanowić główne źródło ogrzewania w całym domu. Mowa tu o kominkach z tak zwanym płaszczem wodnym, które doskonale sprawdzają się, nawet w dużych domach, o powierzchni powyżej 200 metrów kwadratowych.

Kominki z płaszczem wodnym to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla domów o powierzchni ponad 150 metrów kwadratowych. W takich – dużych – domach kominki te sprawdzają się doskonale, nie tylko dając ciepło i nastój w pomieszczeniu, w którym są zainstalowane, ale także ogrzewając inne pomieszczenia w naszym domu.

– – –
Tekst powstał dzięki uprzejmości firmy www.kominkigrzewcze.warszawa.pl – firmy zajmującej się montażem kominków w Warszawie i na całym Mazowszu od 1991 roku. Firma oferuje montaż kominków na terenie Warszawy i innych miejscowości województwa mazowieckiego oraz fachowe doradztwo w tym zakresie.