Agroturystyka z jazdą konną – dobry pomysł na wypoczynek (artykuł promocyjny)

Agroturystyka Olsztyn
Agroturystyka Olsztyn, fot. WenPhotos, Pixabay.com

Zapraszamy wszystkich do gospodarstwa agroturystycznego „W lesie”. Położone jest ono w Bartągu, zaledwie 8 kilometrów od Olsztyna, niedaleko trasy S51 (Olsztynek – Olsztyn).

Gospodarstwo znajduje się w środku rezerwatu. Tutaj, z dala od zgiełku, w otoczeniu pięknego, gęstego lasu i zwierząt (m.in. koni pod wierzch), można doskonale wypocząć i „naładować akumulatory” na cały rok pracy.

Wspaniale czują się u nas zarówno dorośli, jak i dzieci, dla których pobyt w otoczeniu przyrody oraz kontakt ze zwierzętami jest doświadczeniem, którego nie zapominają do końca życia.

Oferujemy noclegi w pokojach 1, 2 i 3-osobowych (z osobną i wspólną łazienką) oraz całodzienne wyżywienie. Nasze menu opiera się na zdrowych produktach pochodzących z własnych upraw. Posiadamy również własną wędzarnię oraz miejsce na grilla lub ognisko. Na życzenie przygotowujemy posiłki z kuchni wegetariańskiej.

Wśród naszych atrakcji, oprócz wspomnianej jazdy konnej, wyliczyć można wędkowanie w pobliskim jeziorze, zwiedzanie okolic wytyczonymi szlakami pieszymi i rowerowymi, nowo otwartą salę kominkową w oddzielnym pomieszczeniu, plac zabaw dla dzieci, a bliskość, oddalonego zaledwie o kilka kilometrów, Olsztyna otwiera przed naszymi gośćmi możliwość korzystania z olsztyńskich atrakcji, takich jak imprezy kulturalne, kino, zwiedzanie zabytków i muzeów, nowoczesny aquapark.

Zapraszamy wszystkich do naszego gospodarstwa. Więcej na naszej stronie internetowej: www.agrostajnia.pl.

Kontakt:

Gospodarstwo Agroturystyczne „W Lesie”
Bartąg 63
Tel. 604-612-402
E-mail: stajnia@wm.pl

/Artykuł sponsorowany/