Chcemy 10:0!

Przed nami jedenasta seria spotkań w IV lidze. Po ostatnich słabych meczach w wykonaniu Mławianki jest wyjątkowa szansa na podreperowanie wizerunku. Przed Mławianką mecz u siebie z jednym z outsiderów ligi – Bzurą Chodaków (Sochaczew).

Rywale w dziesięciu meczach tego sezonu zdobyli zaledwie jeden punkt, Najwyższe porażki Bzury to 0:6 z rezerwami Wisły Płock i 0:5 z przeciętną Narwią Ostrołęka (oba mecze wyjazdowe). Liczymy, że nasi nie będą gorsi, a kibicom przy takich meczach zawsze marzy się “dwucyfrówka”.

Lider tabeli, Huragan Wołomin, jedzie w tej serii do outsidera, Nadnarwianki Pułtusk (dotychczas bez punktu), i trudno spodziewać się innego wyniku niż zwycięstwa Huraganu. Za to po cichu liczymy na to, że punkty straci wicelider (Wisła II Płock), którego czeka ciężka przeprawa na wyjeździe z Ostrovią Ostrów Mazowiecka. Wiekszych problemów ze zdobyciem trzech punktów nie powinien mieć będący ostatnio w dobrej formie (niepokonany od pięciu spotkań, w tym czasie 4 wygrane i remis) MKS Przasnysz, który zagra na wyjeździe ze słabym Kasztelanem Sierpc.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*