Fotobudka – jeden z najważniejszych trendów weselnych ostatnich lat

Fotobudka
fot. Counselling, Pixabay

Kto był w ostatnim czasie na weselu, na którym nie było fotobudki? Założę się, że trudno taką osobę znaleźć, bowiem imprezy weselne bez zabawy z fotobudką to w ostatnim czasie niewątpliwa rzadkość.

Fotobudki biją rekordy popularnośći na polskich weselach. Pojawiły się zaledwie kilka lat temu, a prawdziwą popularność zdobyły mniej więcej przed dwoma laty. Lata 2017 i 2018 to już zdecydowanie czas, w którym każdy chce mieć fotobudkę na swoim weselu, a dzięki temu jak grzyby po deszczu rosną firmy oferujące wynajem fotobudek na wesela i inne imprezy okolicznościowe.

Fotobudka stała się weselnym hitem z kilku głównych powodów. Po pierwsze, robienie zdjęć jest od zawsze jedną z najbardziej lubianych form weselnych pamiątek. Zdjęcia lub niemal każdy, a fotobudka daje możliwość nie tylko zrobienia zdjęć i ich natychmiastowego otrzymania, ale także daje gwarancję tego, że zdjęcia te będą wyjątkowe, zabawne i na pewno takie, że zostaną jedną z najbardziej kolorowych pamiątek z wesela czy innej imprezy.

Po drugie, fotobudka jest atrakcją – jak na całkowity koszt organizacji wesela – stosunkowo tanią. Kilkaset, a maksymalnie 2 tysiące złotych to naprawdę niewiele z porównaniu z grubymi tysiącami wydanymi na wesele. Na fotobudkę stać każdego. A jeśli tak, to dlaczego z tej atrakcji nie skorzystać!

Nie ulega więc wątpliwości, że obecnie w branży organizacji wesel wciąż trwa czas fotobudki. I prawdopodobnie ten czas szybko nie minie. Tym bardziej, że klasyczna weselna fotobudka doczekała się już swojej nowej wersji, czyli magicznego lustra – lustra robiącego zdjęcia!


Opracowano na podstawie: http://www.takeasmile.pl/fotobudka-atrakcja-ktora-musi-byc-kazdym-weselu-fotobudka-krakow/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*