IV liga. Szansa na umocnienie się pierwszej trójki

Po dwóch seriach spotkań tylko trzy drużyny występujące w naszej grupie IV ligi mają komplet punktów. W tej trójce jest Mławianka, która przewodzi stawce bez straty nie tylko punktu, ale i bramki.

Trzecia seria spotkań nie powinna przynieść większych zmian w czołówce tabeli. Wszystkie trzy prowadzące ekipy zagrają bowiem przed własną publicznością z rywalami, którzy okupują dolne rejony tabeli ligowej.

Trzeci w stawce Huragan Wołomin podejmie Bug Wyszków, z którym nasi wygrali w poprzedniej kolejce na wyjeździe pewnie 2:0. Należy się spodziewać, że również Huragan nie będzie miał większych problemów z pokonaniem Bugu .

Trudniejszego rywala będzie miał wicelider z Gostynina. Mazur podejmie Ostrovię Ostrów Mazowiecka, która jak dotąd przegrała minimalnie na wyjeździe z Narwią oraz u siebie zremisowała z Czarnymi Węgrów.

Mławianka swój mecz zagra w niedzielę i będzie to mecz kończący trzecią kolejkę. Rywalem będzie Nadnarwianka Pułtusk, która w tym sezonie przegrała oba ligowe mecze i nie zdobyła nawet gola: na inaugurację uległa na wyjeździe Mazurowi Gostynin 0:1, a w poprzedniej serii spotkań nie sprostała u siebie Kasztelanowi Sierpc, z którym nasi wygrali na inaugurację 3:0. Liczymy więc na podtrzymanie serii w wykonaniu Mławianki.

Wszystkich kibiców zachęcamy do wybrania się na to spotkanie i na żywo dopingowania naszego zespołu. Spotkanie rozpocznie się  w niedzielę  o godz. 17.00.

Zestaw par trzeciej kolejki:

[matches league_id=1 mode=]

[standings league_id=1 template=extend logo=false]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*