IV liga – zapowiedź 14. kolejki

Kolejnym przeciwnikiem Mławianki w rozgrywkach IV ligi będą Czarni Węgrów. Mecz zaplanowano na niedzielę (4.11. na godz. 13.30 na  Stadionie Miejskim w Węgrowie).

Czarni mają za sobą udany październik, w którym ani razu nie schodzili z boiska pokonani i w czterech meczach zdobyli w sumie 8 punktów. Ostatnią porażkę węgrowianie ponieśli 30 września, kiedy ulegli u siebie MKS Przasnysz 1:2.

W przeciągu całego sezonu Czarni lepiej spisują się na wyjazdach niż u siebie. Na własnym obiekcie drużyna ta zdobyła zaledwie 8 z 18 zdobytych punktów. Ostatnie zwycięstwo u siebie Czarni odnieśli 5 września (z Wisłą II Płock 2:1).

Wszystkie tegoroczne wyniki ligowe Czarnych >>tutaj<<

Liczymy na to, że Mławianka nie będzie gorsza od Przasnysza i przerwie w niedzielę dobrą serię Czarnych i… czarną serię własnych spotkań wyjazdowych. Z ostatnich czterech wyjazdów mławianie przywieźli zaledwie jeden punkt i czas najwyższy by w końcu zdobyć komplet punktów! A tylko zwycięstwo pozwoli Mławiance na pozostanie w górnej części tabeli. W przypadku kolejnej porażki mławski zespół prawdopodobnie spadnie na siódme miejsce.

Teoretycznie łatwe mecze czekają w tej kolejce Huragan Wołomin (z KS Łomianki u siebie) i Ostrovię Ostrów Mazowiecka (w Sochaczewie z Bzurą Chodaków). Komplet punktów powinien pozostać w Przasnyszu, gdzie MKS podejmuje Błękitnych Gąbin, Ostrołęce (Narew gra z Nadnarwianką Pułtusk), Gostyninie (Mazur podejmuje Kasztelana Sierpc) i Raciążu (Błękitni zagrają z Wkrą Żuromin).

Zestaw par tej kolejki i tabela >>tutal<<

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*