Jest jeszcze szansa na finał „Got to Dance” z udziałem Mai i Michała!

Maja Więckowska i Michał Nowotczyński nie awansowali do finału programu „Got to dance. Tylko Taniec”, zajmując trzecią lokatę w głosowaniu widzów. Finalistami II półfinału, który odbył się w minioną sobotę 27.10. zostali: grupa Beta i Sztewite Gang.

Mławscy tancerze nie zachwycili jury tak jak podczas pierwszego występu. Ich taniec został wprawdzie oceniony pozytywnie, ale tym razem dostali „tylko” 3 zielone gwiazdki. Zasiadający w jury specjalista od tańca towarzyskiego – Michał Malitowski, stwierdził, że para lepiej zaprezentowała by się tańcząc cza – czę, a nie jive’a. Tym samym powiedział, że czerwoną gwiazdkę przyznaje nie samym tancerzom, ale ich trenerowi.

Maja i Michał przygotowywali się do występu w programie pod okiem trenera Mławskiego Centrum Tańca, Bartłomieja Szarżanowicza.

Nasi tancerze mają jednak jeszcze szansę na awans do finału programu „Got To Dance. Tylko Taniec” za sprawą tzw. Dzikiej Karty RMF MAXXX. Na tej stronie możecie do środy do godz. 18:00 głosować na Maję i Michała >>>kliknij.

Zachęcamy wszystkich do głosowania!