Mława gra z WOŚP

Autorstwa MemicznyJanusz - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=85847120
MemicznyJanusz - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w następną niedzielę, 28 stycznia 2023 roku.

W tym roku w Mławie gramy z WOŚP przez cały weekend – od piątku do niedzieli. Zbiórka pieniędzy dla fundacji już się rozpoczęła. Specjalne puszki znajdują się w szkołach i miejskich urzędach i instytucjach.

Trwa także zbiórka przedmiotów na licytacje. Mławskie firmy mogą przyłączyć się do akcji np. oferując vouchery na usługi lub produkty. Zachęcamy także wszystkich mieszkańców do przekazywania przedmiotów. Zbiórka trwa do piątku 19 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Mławie.

Rozkład jazdy 32. Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mławie:

– piątek 26 stycznia o godzinie 18.00 Turniej piłki nożnej halowej – w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2. Zapisy pod nr telefonu: Zbyszek: 600 065 086 lub Natalia: 734 411 767. Symboliczne wpisowe do puszki WOŚP

– w sobotę o 13.00 maratonem fitness w sali Szkoły Podstawowej nr 6.

– w sobotę w godzinach 16.00- 20.00 będzie można zasiąść w fotelu pilota i przejechać się autami WRC po centrum naszego miasta (m. in: Subaru Impreza WRC, Toyota Yaris, Mitsubishi Lancer Evo zaopatrzone w klatki bezpieczeństwa i posiadające wszelkiego rodzaju atesty. Chętni do przejażdżki będą musieli wrzucić do puszki minimum 100 zł.

– w sobotę od 20.00 do 23.00 zapraszamy na gorączkę sobotniej nocy na krytym lodowisku przy MOSiR w Mławie!

– w niedzielę o 10.00 na Krajewie odbędzie się III edycja Morsowania dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zapraszamy wszystkich śmiałków i wielbicieli zimowych kąpieli. Przed wejściem do wody obowiązkowa rozgrzewka, a potem sauna, jacuzzi, ognisko i gorąca grochówka.

– w niedzielę o 12.30 rozpocznie się IV edycja sztafety dla WOŚP na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie. Pływacy mogła się zgłaszać pod pisząc na adres pletwal.mlawa@wp.pl.

– w niedzielę o 12.30 odbędzie się Bieg „Policz się z cukrzycą”. Start biegu na stadionie MOSiR-u. Mława, trasa 5 kilometrów

– w niedzielę od 13 zapraszamy na Główny finał Mławskiej Wielkiej Orkiestra Świątecznej Pomocy Mławskiej Hali Sportowej. Gwiazdami koncertu będą artyści z naszego regionu. Pomiędzy występami będą prowadzone licytacje zebranych przedmiotów i voucherów.

Organizatorem wydarzenia w Mławie jest Sztab #4287 – z szefem Szymonem Zejerem na czele – który powstał z inicjatywy Burmistrza Mławy Sławomira Kowalewskiego.

 

 


Źródło: mlawa.pl, fot: Autorstwa MemicznyJanusz – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=85847120