Mławianka Mława – wyniki sparingów

Ostatni tydzień był pracowity dla piłkarzy zespołu MKS Mławianka Mława. Mławianie pokonali trzecioligowca oraz okazali się najlepsi w miniturnieju w Narzymiu.

W środku tygodnia mławianie zagrali w Ostródzie (na bocznym boisku nowego ostródzkiego stadionu) z grającym na co dzień w trzeciej lidze Sokołem Ostróda. Na boisku nie było jednak widać różnicy klasy rozgrywkowej. Mławianie byli w tym meczu lepsi i zasłużenie wygrali 2:1. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie. Prowadzenie w 20 minucie meczu objął Sokół Ostróda po strzale Śnieżawskiego. Mławianie wyrównali 5 minut później po golu Mariusza Walczaka, a w 40 minucie rzut karny na bramkę zamienił Marcin Tomczak. W drugiej połowie bramek nie było, w efekcie czego Mławianka Mława wygrała z Sokołem Ostróda 2:1.

W niedzielę piłkarze Mławianki uczestniczyli w turnieju w Narzymiu, w którym obok mławian zagrała Iskra Narzym i Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna. Turniej odbywał się systemem „każdy z każdym” a spotkania trwały 2×25 minut. Mławianka wygrała turniej pokonując Iskrę Narzym 5:1 i Wieczfniankę Wieczfnia Kościelna 2:1.

sokolostroda.pl, mksmlawa.futbolowo.pl