Pożegnanie lata w Karwaczu

W niedzielę 30 września 2012 r. nad zalewem w Karwaczu mieszkańcy gminy Przasnysz uroczyście pożegnali lato. Idea organizacji rodzinnego pikniku na pożegnanie lata wypłynęła od samych mieszkańców Karwacza. Wspólnie z władzami samorządowymi, biblioteką w Bogatem i jednostką OSP w Karwaczu, mieszkańcy zorganizowali wspaniałą imprezę!

Dla najmłodszych – moc zabaw i konkursów. Okazało się przy okazji, że przeciąganie liny, wyścigi w workach czy zjadanie na czas jabłek zawieszonych na sznurkach także wśród dorosłych wzbudziło chęć uczestnictwa. Pełne smakołyków stoisko Koła Gospodyń Wiejskich z Leszna cieszyło się niesłabnącym zainteresowaniem. Strażacy z Karwacza przygotowali zaś wielkie ognisko, które symbolicznie zapaliła wójt Gminy Przasnysz – Grażyna Wróblewska.

Dużo działo się na scenie nad brzegiem zalewu. Przed zebranymi gośćmi występowali artyści w różnym wieku. Najpierw zaprezentowały się przedszkolaki z Karwacza. Później był czas na recital lokalnej gwiazdy muzycznej, Małgorzaty Łady, a po niej wystąpił Klub Seniora z Bogatego. Na zakończenie imprezy pojawił się zespół o intrygującej nazwie – „Aby Pograć”, który wprost porwał wszystkich do tańca. Zabawa trwała do zmierzchu.

Lokalna społeczność ma w planach organizację kolejnych spotkań. Podzielamy entuzjazm mieszkańców i życzymy powodzenia!

 

Źródło: www.przasnysz.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*