ROCKOWANIA 2012 – zagraj i wygraj!

Do 31 października br. wszystkie chętne amatorskie zespoły z własnym repertuarem, grające szeroko pojętego rocka, mogą zgłaszać chęć swojego udziału w XI Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Młodzieżowej ROCKOWANIA 2012.

Organizatorem Festiwalu jest Miejski Dom Kultury w Mławie. Imprezę patronatem objęli Starosta Mławski i Burmistrz Miasta Mława.

Termin przeglądu: 1 grudnia 2012 r, godz. 14.00, sala kina MDK w Mławie.

Zespoły poza kartą zgłoszenia udziału, przesyłają na adres mławskiego MDK (ul. Stary Rynek 13, 06-500 Mława) płyty demo z nagranymi min. 3 utworami. Na podstawie nadesłanych płyt odbędzie się wstępna kwalifikacja uczestników. Lista zakwalifikowanych zespołów zostanie umieszczona na stronie internetowej  www mdkmlawa.com do dnia 12 listopada br.

Zakwalifikowani na przegląd uczestnicy przygotowują 3 własne utwory, najlepiej w języku polskim, max. 20 min. na scenie (z podłączeniem) i wpłacają w dniu imprezy wpisowe w wysokości 60 zł od zespołu w kasie MDK. Organizatorzy zapewniają profesjonalne nagłośnienie, wzmacniacze instrumentalne i zestaw perkusyjny. Uczestnicy będę oceniani przez Jury, w którym zasiądą:

Piotr Łukaszewski – gitarzysta, producent muzyczny, aranżer oraz kompozytor rockowy, znany z występów w takich zespołach jak: PtakY, TSA, IRA, KarmaComa, Skawalker;
Dariusz Skowroński – muzyk, gitarzysta, zespołu Why Ducky?;
Grzegorz Kasjaniuk – dziennikarz muzyczny.

Dla najlepszego zespołu wskazanego przez Jury – I Nagroda w wysokości 1500 PLN. II Nagroda – 1000 PLN, III Nagroda – 500 PLN oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostę Mławskiego i Polsound.

W imieniu organizatora gorąco zapraszamy!

 

Źródło: MDK Mława

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*