Weź udział w nowym projekcie PCPR

IntegracjaChcesz poszerzyć swoją wiedzę, zdobyć nowe umiejętności zawodowe lub skorzystać z atrakcyjnego turnusu rehabilitacyjnego? Właśnie trwa rekrutacja do nowego projektu systemowego Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie pod nazwą „Aktywna integracja społeczna i zawodowa w powiecie mławskim”.

 

Projekt ten jest adresowany do trzech kategorii osób, spełniających następujące wymagania:

1. NIEPEŁNOSPRAWNI – w wieku aktywności zawodowej, posiadający aktualne orzeczenie o niepełnosprawności, zamieszkujący teren powiatu mławskiego i korzystający z pomocy społecznej,

2. NIEAKTYWNI ZAWODOWO – w wieku aktywności zawodowej, zamieszkujący teren powiatu mławskiego i korzystający z pomocy społecznej,

3. MŁODZIEŻ – w wieku 15 – 25 lat, zamieszkująca teren powiatu mławskiego, przebywająca w rodzinie zastępczej lub placówce opiekuńczo – wychowawczej.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Rekrutacja potrwa do 28 lutego br. Jak się dowiedzieliśmy, przewidziano 50 miejsc. W ramach projektu będą realizowane m.in. kursy zawodowe (np. fotograficzny, komputerowy, kosmetyczny, fryzjerski), kurs prawa jazdy, a także turnusy rehabilitacyjne.

Jeśli spełniacie wymagania organizatora, zachęcamy do udziału w projekcie. Bliższe informacje na jego temat uzyskacie w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Mławie (ul. Reymonta 4, pokój 1, I piętro), tel. (23) 654 43 56, (23) 655 29 48.

 

Źródło: PCPR Mława

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*