Bez niespodzianki w siatkarskiej II lidze. Zawkrze Mława – Trójka 1:3

Nie było niespodzianki w meczu siatkarskiej drugiej ligi pomiędzy outsiderem ligi Zawkrzem Mława a Trójką Międzyrzec Podlaski. Faworyzowani goście wygrali w Mławie 3:1 i tym samym wywieźli z Mławy komplet trzech punktów.

 

Spotkanie rozpoczęło się dobrze dla gospodarzy. Do połowy pierwszej partii Zawkrze wynik oscylował wokół remisu. Jednak końcówka seta należała do gości, którzy wygrali dość pewnie 25:21.

 

Druga partia padła łupem Zawkrza. Siatkarze z Mławy w połowie seta prowadzili pięcioma punktami, a szaleńcza pogoń wicelidera nie przyniosła rezultatu. Set wygrało Zawkrze Mława 25:21.

 

Jak się później okazało był to ostatni wygrany przez gospodarzy set w tym spotkaniu. Dwie kolejne partie wygrali faworyzowani goście (25:18 i 25:20). W czwartym secie znów dały o sobie znać gorące głowy mławskich siatkarzy, którzy zamiast skupić się na grze wykłócali się z sędziami. W efekcie żółta i czerwona kartka dla Wiśniewskiego pozbawiła drużynę Zawkrza Mława szans na wygranie seta i zdobycie choćby jednego punktu.

Friends
PC – My Shots@Photography / Foter.com / CC BY-NC-ND

W następnej kolejce Zawkrze Mława zagra na wyjeździe z liderem tabeli – Pronarem Hajnówka. O punkty będzie więc jeszcze trudniej niż w spotkaniu z Trójką Międzyrzec Podlaski.

 

Po 14 kolejkach Zawkrze Mława zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z zaledwie 5 punktami, do przedostatniej Bzury Ozorków mławianie tracą już 4 punkty, a do trzeciej od końca Żyrardowianki Żyrardów 7.

Zawkrze Mława – UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski 1:3 (21:25, 25:21, 18:25, 20:25)

źródło: zawkrzenskisport.pl