Remont ratusza trwa. Wydział Gospodarki Komunalnej zmienił siedzibę

Remont mławskiego ratusza trwa od początku tego roku. Aktualnie dobiegają końca prace związane z wymianą pokrycia dachowego. Zgodnie z planem remont siedziby Urzędu Miasta powinien zakończyć się w listopadzie br.

Na zlecenie Urzędu Miasta Mława ratusz remontuje wyłoniona w przetargu ciechanowska firma REMIRENT Cezary Smoleński. Już niebawem zakończą się prace na dachu i pracownicy firmy rozpoczną wykonywanie elewacji. Równolegle do tego trwają prace wewnątrz budynku – remontowane są pomieszczenia biurowe i łazienki, wymieniana jest stolarka okienna oraz drzwiowa.

W związku z pracami budowlanymi od środy 24 kwietnia Wydział Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska czasowo zmienił swą siedzibę. Pracownicy tego wydziału są dostępni w budynku przy ul. Padlewskiego 13 (na piętrze siedziby Straży Miejskiej).  Obecny numer telefonu wydziału – (23) 654 56 80.

Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Planowania Przestrzennego powrócił na stałe miejsce do ratusza – pokoje 13, 14 i 15.

Źródło: UMM