Rośnie forma Mławianki Mława

Przygotowująca się do rundy wiosennej piłkarskiej IV ligi Mławianka Mława rozegrała w tym tygodniu kolejne dwa spotkania sparingowe.

W środku tygodnia Mławianka zremisowała z Polonią Iłowo 1:1. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Hubert Lemanek.

Natomiast wczoraj (w sobotę 2. marca) piłkarze Mławianki Mława zagrali w Ciechanowie mecz kontrolny z czołowym zespołem ligi okręgowej – MKS Ciechanów. Po dobrym meczu lepsi okazali się piłkarze z Mławy, którzy wygrali 4:2. Dwa gole dla Mławianki zdobył Dominik Lemanek, jedną Marcin Tomczak, jedna padła po strzale samobójczym.

Ostatnie pięć spotkań kontrolnych Mławianki to cztery zwycięstwa i remis. Forma drużyny z Mławy wyraźnie idzie w górę. Najbardziej wartościowym dotychczas wynikiem jest bez wątpienia wygrana z trzecioligowym Sokołem Ostróda 2:1.

 

Kolejny sparing Mławianka Mława zagra już w najbliższą środę, a rywalem będzie grający w „okręgówce” Kryształ Glinojeck.Spotkanie zostanie rozegrane w Ciechanowie.

Runda wiosenna rozpoczyna się już za dwa tygodnie (w weekend 16-17 marca). Mławianka Mława podejmować będzie Kasztelana Sierpc. Jesienią w Sierpcu Mławianka wygrała 3:0.

źródło: mksmlawa.futbolowo.pl