Teatr TM w Opinogórze!

Już wkrótce teatralna niedziela w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze. 21.10.2012 r. o godz. 17.00 nie może Was zabraknąć w opinogórskim muzeum na spektaklu „John & Mary”.

„John & Mary” to wzruszająca komedia romantyczna, w której zaskakujące zwroty akcji, niebanalne rozwiązania inscenizacyjne, błyskotliwe dialogi, a przede wszystkim żywiołowa gra głównych bohaterów sprawiają, że ten spektakl trzeba koniecznie zobaczyć!

Dwoje samotnych, nieznanych sobie ludzi spotyka się na przyjęciu i… spędza ze sobą noc. Sobotni ranek uświadamia im, że nic o sobie nie wiedzą, ale, być może, to przypadkowe spotkanie jest szansą na „miłość od pierwszego wejrzenia”. Wszystko ich dzieli – charaktery, temperament, przyzwyczajenia, ale z pewnością łączy jedno: pragnienie przeżycia tej jednej jedynej, wielkiej, wspaniałej i prawdziwej miłości.

W główne role wcielą się aktorzy Teatru TM (dawnego warszawskiego Teatru Ochoty) – Agnieszka Sitek i Tomasz Mędrzak. W opracowaniu muzycznym spektaklu wykorzystano utwory Abby i Joe Cockera. Bilety w cenie 25 zł.

 

Źródło: www.muzeumromantyzmu.pl