TECHNO-warsztaty z Politechniką Warszawską w Mławie

23 kwietnia i 15 maja mławskie placówki oświatowe wezmą udział w projekcie edukacyjnym stowarzyszenia Klatrat pod nazwą TECHNO-warsztaty z Politechniką Warszawską.

TECHNO-warsztaty z Politechniką Warszawską to cykl 30 jednodniowych warsztatów z różnych dziedzin nauk ścisłych i technicznych. Projekt adresowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimazjalnych z miejscowości poniżej 50 tysięcy mieszkańców, z terenu województw: lubelskiego, mazowieckiego, podlaskiego, pomorskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego.

Warsztaty to okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami współczesnej techniki oraz możliwość wykonania ćwiczeń i zadań praktycznych, które pozwolą zrozumieć złożoność świata nauk ścisłych. Warsztaty prowadzone są przez młodych pracowników naukowo-dydaktycznych Politechniki Warszawskiej oraz studentów z kół naukowych działających na Politechnice Warszawskiej.

23 kwietnia mgr inż. arch. Radosław Gajda, pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej oraz inż. arch. Natalia Szcześniak, studentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej odwiedzą Zespół Szkół nr 1 w Mławie (ul. Zuzanny Morawskiej 29), w którym przeprowadzą warsztat z ARCHITEKTURY KONSTRUKCJI o nazwie Wielkie konstrukcje – wielkie katastrofy.

15 maja w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w awie odbędzie się warsztat o tematyce:Chemia polimerów.

Szczegółowe informacje o warsztatach znajdziecie TUTAJ

Źródło: Stowarzyszenie Klatrat

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*